Врегулювання спорів

Всі суперечки та спори, які можуть виникати у зв’язку із виконанням договору постачання природного газу між Постачальником і Споживачем, вирішуються шляхом переговорів.   У випадку неможливості досягнення згоди Сторін, вони можуть звернутися із заявою про вирішення спору до Регулятора або його територіального підрозділу. Врегулювання суперечок Регулятором або його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до регулятора або його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.


Solve problems

При виникненні будь-яких спірних питань, просимо Вас звертатись у робочий час за адресою:

Україна, Львівська обл., місто Львів, вулиця Головацького Я., будинок 23В, офіс 45/2,

або за номером телефону: +38(098)-725-41-34,

або скерувавши електронний лист за адресою:
tomisenergo@gmail.com

Особа, відповідальна за врегулювання спорів:
Директор ТОВ «ТОМІС ЕНЕРГО» Федулов Олександр Володимирович.

Режим роботи:
Понеділок-п'ятниця: з 09:00 год. до 18:00 год.
Вихідні дні: субота - неділя

ФУНКЦІЇ ТА ПОВНОВАЖЕННЯ РЕГУЛЯТОРА

Регулятор забезпечує захист прав та законних інтересів споживачів товарів (послуг), які виробляються (надаються) суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, розгляд звернень таких споживачів та врегулювання спорів, надання роз’яснень з питань застосування нормативно-правових актів Регулятора.

РОЗГЛЯД СКАРГ ТА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
РЕГУЛЯТОРОМ

Рішення Регулятора надається суб’єкту господарювання, що провадить діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, шляхом надсилання або вручення під розписку.

Рішення, прийняте Регулятором у ході досудового розгляду спору, є обов’язковим до виконання учасниками спору і може бути оскаржене в суді.

© Copyright TomisEnergo 2021